OBJAVTE NOVÝ
HYUNDAI TUCSON

Zoznámte sa s novým modelom Hyundai Tucson ­– dizajnovým SUV, ktoré poskytuje technológie na špičke triedy a najmodernejšie bezpečnostné prvky chrániace vás a vašich spolujazdcov.

DIZAJN EXTERIÉRU

Nový Tucson so zdokonaleným dizajnom prednej masky a svetlometov, pôsobí ešte masívnejšie a dynamickejšie ako jeho predchodca. V zadnej časti získal výraznejší difúzor pod nárazníkom a novú grafiku zadných skupinových svetiel. Nový dizajn hliníkových diskov dotvára celkový atletický postoj auta.

INTERIÉR A KOMFORT

Interiér nového modelu Hyundai Tucson pôsobí prémiovejšie a komfortnejšie vďaka mäkčeným materiálom a koženému čalúneniu vrchnej časti palubnej dosky (vo výbave Style) a novým farbám čalúnenia interiéru a sedadiel.

POHON A JAZDA

Po prvý raz u značky Hyundai a jeden z prvých na trhu celkovo prináša nový Tucson 48-voltový pohon mild hybrid, ktorý bude dostupný s naftovým motorom 2.0 CRDi s výkonom 186 k na konci roka 2018*. Okrem najvyššej verzie 2,0 CRDi bude možné mať nový Tucson aj s motormi 1,6 CRDi v dvoch výkonových variantoch 115 k a 133 k. Zároveň budú k dispozícii tiež benzínové motory 1,6 GDi (132 k) a 1,6 T-GDi (177 k).

Zákazník si bude môcť vybrať z troch 3 typov prevodoviek. V ponuke budú 6-stupňová manuálna a 2 automatické, 7 DCT – 7-stupňová dvojspojková prevodovka a úplne nová 8-stupňová automatická s hydrodynamickým meničom.

Nový Hyundai Tucson navyše prichádza aj so žiadanou kombináciou automatickej prevodovky a pohonu prednej nápravy (2WD) pre komfortnú a ekonomickú jazdu v meste.

*o dostupnosti sa prosím informujte u Autorizovaných predajcov Hyundai.

BEZPEČNOSŤ A TECHNOLÓGIE

Nový Tucson je doslova nabitý novými technológiami, ktoré pasažierom prinášajú väčší komfort a pôžitok z jazdy alebo výrazne zvyšujú pasívnu aj aktívnu bezpečnosť.

Full-LED svetlomety s automatickým prepínaním diaľkových svetiel (HBA)
Systém monitorovania okolia vozidla – 360° pohľad (4 kamery)
Adaptívny tempomat s funkciou auto stop a štart
Systém na sledovanie únavy vodiča (DAW)

Audio a konektivita

Rádio so 7" farebným LCD s RDS a so službami Apple Car Play a Android Auto
Bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu
Prémiový audiosystém KRELL so zosilňovačom (8x45 W):
Napájacie USB porty pre cestujúcich na zadných sedadlách